Servis

Provádíme kvalifikovaný servis velkoformátových tiskáren a řezacích plotterů.

Zaměřujeme se na následující produkty

Hewlett-Packard - tiskárny, velkoformátové tiskárny

Creation - řezací plottery, řezačky vizitek


Naší specializací jsou opravy a renovace tiskových zařízení ,na které již výrobce neposkytuje podporu. Provádíme záruční a pozáruční servis níže uvedených zařízení včetně přístrojů, které nebyly zakoupeny u naší společnosti.

HP Designjet 220 , 230, 250, 330, 350, 430, 450, 600, 650, 700, 750, 500, 800, 1050, 2500, 3500, 5000, 5500Nabízíme možnost provedení kompletní renovace Vašeho zařízení (repasování). Cena renovace se pohybuje v rozmezí od 3000 do 5000 Kč bez DPH v závislosti na stavu zařízení. Tato cena nezahrnuje případné vadné díly a cestovní náhrady.

Při osobním odběru zakoupeného zboží poskytujeme slevu 5%. Tato sleva je uplatňována i při pozáručních opravách a renovacích, pokud zákazník zařízení dopraví do a z místa naší provozovny viz. kontaktní údaje.

Dopravu nově zakoupených velkoformátových tiskáren řešíme výhradně našimi prostředky nebo osobním odběrem zákazníka. Tiskové plottery zasíláme jen ve vyjmečných případech. Jedná se o křehká zařízení, která jsou citlivá na zacházení během přepravy. Ostatní zařízení lze běžně zaslat kurýrní společností, Českou poštou nebo dle dohody.

Ceník servisních prací:

Prosím kontaktujte nás pro cenovou nabídku opravy nebo repase plotteru.

Na základě Vaší poptávky Vám bude zaslána cenová nabídka na opravu nebo repasi plotteru. Náhradní díly účtujeme dle aktuálního ceníku.

Cestovní náhrady:

doprava naší společností: 8,- Kč / km

doprava společností PPL: dle aktuálního ceníku, hmotnosti a rozměrů

doprava Českou poštou:dle aktuálního ceníku, hmotnosti a rozměrů

*Uvedené ceny jsou bez DPH 20%

 

Záznamy nebyly nalezeny...